Spotkanie integracyjne z okazji Świąt Majowych 2022

W dniu 6 maja 2022 r. spotkanie integracyjne z okazji świąt majowych, odbyło się w Parafii Kościoła Polskokatolickiego Świętego Ducha w Warszawie przy ul. Szwoleżerów 2/4.

[…]

Czytaj dalej…

Spotkanie integracyjne z okazji 3 Maja

W dniu 8 maja 2018 r. odbyło się spotkanie integracyjne słuchaczy EUTW z okazji świąt majowych połączone ze zwiedzaniem Warszawy i okolic. Spotkanie rozpoczęliśmy zbiórką o godz. 10:00 przed Galerią Narodową „Zachęta” na pl. Małachowskiego, a następnie autokarem udaliśmy się na prawy brzeg Wisły mostem Syreny.

[…]

Czytaj dalej…

Spotkanie integracyjne z okazji święta Konstytucji 3 Maja

W dniu 9 maja 2017 r. odbyło się spotkanie integracyjne słuchaczy EUTW z okazji święta Konstytucji 3 Maja połączone ze zwiedzaniem Warszawy i okolic. Miało ono miejsce w Ośrodku Kościoła Chrześcijan Baptystów w Radości k/Warszawy.

[…]

Czytaj dalej…

Spotkanie integracyjne z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

6 maja 2016 r., z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, odbyło się spotkanie integracyjne uczestników Ekumenicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

[…]

Czytaj dalej…

Notka ze spotkania integracyjnego z okazji Konstytucji 3 Maja

5 maja słuchacze EUTW, zebrani w podziemiach kościoła Świętej Trójcy, odbyli wirtualną podróż w czasy, kiedy powstała Konstytucja 3 maja. Lutheraneum to milczący świadek epoki stanisławowskiej.

[…]

Czytaj dalej…