Wykład: “Choroby układu krążenia – jak zapobiegać i jak leczyć”

Zapis wykładu dr Kamila Chudzińskiego z dnia 10 lutego 2023 r.

Kolędowanie w Domu Seniora

Chór EUTW w swojej działalności wokalno-muzycznej, oprócz uświetniania różnych imprez okolicznościowych naszej Alma Mater, bierze udział w koncertach na zewnątrz uczelni. W dniu 18 stycznia 2023 r. Chór EUTW wyjechał do Konstancina-Jeziornej, gdzie w Domu Seniora w Willi „Kalina” przy ul. Fabrycznej 3, dał koncert kolęd i innych pieśni pod dyrekcją Natalii Zubkowicz.

[…]

Czytaj dalej…

Spotkanie integracyjne z okazji Świąt Bożego Narodzenia 16 grudnia 2022r.

Świąteczne, integracyjne spotkanie naszych studentów z okazji Bożego Narodzenia, mamy już za sobą. Teraz bez pośpiechu i stresu, który zawsze towarzyszy przygotowaniom, możemy w kilku słowach, opisać to nadzwyczaj ciepłe i bardzo uroczyste spotkanie.

[…]

Czytaj dalej…

Jubileusz 10-lecia EUTW

W dniu 31 maja 2022 r. w siedzibie Chrześcijańskiej Akademi Teologicznej w Warszawie odbyła się uroczystość jubileuszu 10-lecia istnienia Ekumenicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku ChAT.

[…]

Czytaj dalej…

Wykład prof. Jerzego Buzka w dniu 30 maja br.

Wykład prof. J. Buzka miał się odbyć pierwotnie w dniu 31 maja 2022 – przed uroczystym zakończeniem roku akademickiego połączonego z jubileuszem 10-lecia działalności EUTW. Zmianie uległa data i formuła tego wykładu. Poniżej mamy zaproszenie od Pani prof. Renaty Nowakowskiej-Siuta do udziału w tym wykładzie-seminarium.

[…]

Czytaj dalej…