Ekumeniczny wyjazd studyjny do Supraśla i okolic 1 czerwca 2023 r.

Jesienią 2022 r. byliśmy w Tykocinie i okolicach. Obecnie był to już nasz czwarty wyjazd na Podlasie. Supraśl oraz okoliczne wsie to bardzo bogaty historycznie, pełen zabytków rejon o oryginalnym klimacie. Białystok minęliśmy obrzeżami miasta, zwiedzanie miasta zostawiliśmy na inną wycieczkę. Towarzyszyła nam przepiękna pogoda, jechaliśmy malowniczą Puszczą Knyszyńską. W Supraślu słonecznym bulwarem nad rzeką […]

Czytaj dalej…

Uroczyste zakończenie roku akademickiego 2022/2023 Ekumenicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku ChAT

Zbyt szybko upływa czas ludziom w starszym wieku a może nie tylko nam? Niedawno była inauguracja, a już 30 maja 2023 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2022/2023 w auli ChAT na Bielanach.

[…]

Czytaj dalej…

“Kultura współczesna a tożsamość młodzieży”

W dniu 26 maja 2023 wysłuchaliśmy wykładu p. prof. dr hab. Renaty Nowakowskiej-Siuta zatytułowanego “Kultura współczesna a tożsamość młodzieży”.

Dziękujemy!

W załączniku poniżej raport UNICEF o zdrowiu psychicznym dzieci i młodzieży na świecie oraz prezentacja tego bardzo interesującego i inspirującego wykładu.

[…]

Czytaj dalej…

Spotkanie integracyjne z okazji świąt majowych 2023

Wiosna, wiosna maluje już świat słońcem i radością. W koło zapachniało majem. Różnobarwny bukiet obsypał nas kwieciem i czy jesteś młody czy nieco starszy, serce twoje jednakowo raduje się tym widokiem.

[…]

Czytaj dalej…

Spotkanie integracyjne w okresie pasyjnym z okazji świąt wielkanocnych 2023

31 marca 2023 r. odbyło się tradycyjnie uroczyste spotkanie integracyjne tzw. „jajeczko” z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w I Zborze Kościoła Chrześcijan Baptystów w Warszawie przy ul. Waliców 25.

[…]

Czytaj dalej…