AKTUALNE INFORMACJE

W nawiązaniu do ogłoszenia przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) pandemii koronawirusa i rozporządzenia Rady Ministrów RP z dnia 11 i 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii – ZARZĄD EUTW PRZEDŁUŻA TERMIN ZAWIESZENIA ZAJĘĆ NA UNIWERSYTECIE NA CZAS NIEOKREŚLONY.

[…]

Czytaj dalej…

Niech ten trudny czas pełen wyrzeczeń i ograniczeń z powodu epidemii daje nadzieję, że wszystko budzi się do życia i będzie dobrze. Czekajmy cierpliwie i doceniajmy każdy dzień! […]

Czytaj dalej…

Gimnastyka relaksacyjna w wodzie

Ćwiczenia pod okiem instruktora pozwalają nam utrzymać sprawność ruchową i przy dobrej zabawie poprawiają nasze samopoczucie, choć czasami chwilowo bolą stawy i mięśnie.

Spotkanie integracyjne w Święto Narodowe

Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy słuchaczy i sympatyków Ekumenicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na spotkanie integracyjne, które odbędzie się 15 listopada (piątek) o godz. 12:00 w Lutheraneum (podziemia kościoła Świętej Trójcy)

[…]

Czytaj dalej…

EUTW zainagurowany

Uroczysta inauguracja z udziałem przedstawicieli różnych Kościołów chrześcijańskich odbyła się 23 października w stołecznym kościele ewangelicko-augsburskim Świętej Trójcy. Patronat honorowy nad inicjatywą objęła Polska Rada Ekumeniczna, zaś naukowy – Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie.

Witając gości proboszcz parafii Świętej Trójcy ks. Piotr Gaś przyznał, że kiedy cztery lata jego parafianin Roman […]

Czytaj dalej…