List od p. Krystyny Lewkowicz do wszystkich delegatów OPS

Szanowni Państwo,

przesyłam podsumowanie dyskusji i zbiór informacji z zebrania założycielskiego dot. powołania Stowarzyszenia OPS oraz przyjęty przez założycieli statut (podpisy na oryginale)

[…]

Czytaj dalej…

Nowy numer miesięcznika POKOLENIA

[…]

Czytaj dalej…

Osoby starsze – samostanowienie i samoorganizacja. Publikacja do lektury.

Szanowni Państwo,

Przesyłamy w załączeniu publikację pt. “Osoby starsze-samostanowienie i samorealizacja” opracowaną przez specjalistów – przedstawicieli organizacji senioralnych – z Polski i Niemiec. Opracowanie powstało w ramach projektu „Polsko-niemiecki cykl seminariów jako wkład do rozwoju aktywności seniorów i polityki senioralnej w Polsce i w Niemczech”.

Zespół Federacji

OGÓLNOPOLSKA FEDERACJA STOWARZYSZEŃ UNIWERSYTETÓW TRZECIEGO WIEKU Polish Association […]

Czytaj dalej…

Kameralny koncert zespołu PLATEAU – on line

Proponujemy, dedykowany UNIWERSYTETOM III WIEKU kameralny koncert zespołu PLATEAU pod tytułem: ⇒ “O MIŁOŚCI NIEBANALNIE… czyli Plateau gra swoje, Grechutę i Cohena”

Zmarł śp. prof. Jarosław Świderski

25 stycznia 2021 roku, zmarł śp. prof. zw. dr hab. inż. Jarosław Świderski, członek Grupy Założycielskiej Ekumenicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i członek Zarządu pierwszej kadencji. Od samego początku nie tylko wspierał inicjatywę założenia Ekumenicznego Uniwersytetu ale angażował się czynnie w realizację jego celów i utrwalanie idei ekumenizmu.

[…]

Czytaj dalej…