Wykład dr Kamila Chudzińskiego

W dniu 20 kwietnia 2018 r. wysłuchaliśmy autorskiej prelekcji dr Kamila Chudzińskiego na temat: CZY ISTNIEJE MEDYCYNA ALTERNATYWNA?

[…]

Czytaj dalej…

Wykład prof. Tadeusza Zielińskiego

W dniu 20 marca 2018 r. wysłuchaliśmy z wielkim zainteresowaniem wykładu Pana Profesora T. Zielińskiego z ChAT-u na temat: “Muzułmanie w Austrii – aspekty społeczno-prawne”.

[…]

Czytaj dalej…

Wykład mgr Magdaleny Kawki nt. “Czym żywi się mózg?”

W dniu 8 lutego 2018, na kolejnym spotkaniu z p. mgr Magdaleną Kawką, dietetykiem klinicznym otrzymaliśmy wiedzę na temat czynników warunkujących prawidłowe funkcjonowanie naszego mózgu. Większość ludzi w zakresie dziedzin zajmujących się zdrowiem i ogólnie funkcjonowaniem organizmu człowieka posługuje się wiedzą potoczną. Dobrze więc posłuchać rad profesjonalisty…

[…]

Czytaj dalej…

Wykład ks. prof. Henryka Skworowskiego

W dniu 5 grudnia 2017 r. wysłuchaliśmy wykładu ks. prof. Henryka Skworowskiego z UKSW na temat: “Wartości chrześcijańskie a wartości liberalne. Zgodność czy rozbieżność?”. Wykładowca zaprezentował naukowe podejście do analizy zjawisk i procesów zachodzących we współczesnych społeczeństwach.

[…]

Czytaj dalej…

Wykład prof. Andrzeja Kluczyńskiego

W dniu 23 maja 2017 r. wysłuchaliśmy 2-ej części wykładu prof. Andrzeja Kluczyńskiego z ChAT pt. “Koncepcja obecności Boga w judaizmie” będący kontynuacją poprzedniej tematyki “Dlaczego nie dajemy Żydom spokoju? O głównym problemie w chrześcijańskim spojrzeniu na judaizm”.

[…]

Czytaj dalej…