Biuletyn jubileuszowy dostępny online

Zachęcamy do zapoznania się z biuletynem jubileuszowym Ekumenicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w wersji elektronicznej. Publikacja o ograniczonym nakładzie była kolportowana podczas niedawnych obchodów rocznicowych EUTW. W zeszycie znajdują się wspomnienia i dokumenty związane z powstaniem EUTW, a także informacje o działalności naszej placówki.

EUTW obchodzi jubileusz 5-lecia założenia

30 maja 2017 r. odbyła się uroczystość poświęcona jubileuszowi 5-lecia założenia Ekumenicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod patronatem Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Uroczystości odbywały się w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie przy ul. Miodowej 21C.

[…]

Czytaj dalej…

VIII Dni Warszawskich UTW

Zapraszamy na VIII Dzień Warszawskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Torze Służewiec w sobotę 17 czerwca 2017 r. godz. 12:00. Szczegóły w załączeniu.

Inauguracja jubileuszowego V roku akademickiego 2016/2017 EUTW

Pięć lat temu media środowiskowe, lokalne i ogólnopolskie podały do wiadomości, że ruszył pierwszy w Polsce, a może i w Europie Ekumeniczny Uniwersytet Trzeciego Wieku pod patronatem naukowym Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej o specyficznym profilu działalności.

[…]

Czytaj dalej…

Wizyta w EUTW chińskiej delegacji

27 listopada 2015 roku Ekumeniczny Uniwersytet Trzeciego Wieku w Warszawie odwiedziła delegacja z Chińskiej Republiki Ludowej, pod przewodnictwem Zhu Yaoyina, wiceprezesa China National Committee on Aging (Chińskiego Narodowego Komitetu ds Osób Starszych).

[…]

Czytaj dalej…