Zapraszamy do uczestnictwa w Grupie Dialogu i Wsparcia

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA – osoby, które pragną zmieniać negatywne stereotypy, dotyczące wiedzy i tolerancji religijnej, miejsca i ról społecznych ludzi starszych, stosunku do własnej i cudzej dojrzałości i starości i chcą budować szeroką płaszczyznę dialogu i niwelowania barier, mogą to robić na naszym Uniwersytecie organizując się w Grupę Dialogu i Wsparcia. To wszystko robimy w […]

Czytaj dalej…

Seminaria w Muzeum Literatury i Zamku Królewskim

Proponujemy następujące seminaria w Muzeum Literatury i na Zamku Królewskim w roku akademickim 2017/2018:

[…]

Czytaj dalej…

VIII Dni Warszawskich UTW

Zapraszamy na VIII Dzień Warszawskich Uniwersytetów Trzeciego Wieku na Torze Służewiec w sobotę 17 czerwca 2017 r. godz. 12:00. Szczegóły w załączeniu.

Wycieczki studyjne EUTW

Ekumeniczny Uniwersytet Trzeciego Wieku serdecznie zaprasza na wycieczki studyjne w marcu, maju i lipcu br. Już 29 marca odbędzie się całodniowa wycieczka do Płocka, gdzie oprócz zwiedzania miasta z przewodnikiem zaplanowano dłuższą wizytę w duchowym centrum mariawityzmu – Świątyni Miłości i Miłosierdzia.

[…]

Czytaj dalej…

Ekumeniczna wizyta studyjna

Ekumeniczny Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza na ekumeniczną wizytę studyjną 23 października 2013 r. na trasie Warszawa – Mińsk Mazowiecki – Cegłów – Grabarka – Węgrów – Warszawa. Wycieczka studyjna obejmuje miejsca związane z życiem różnych tradycji wyznaniowych: mariawityzmu, prawosławia i luteranizmu.

[…]

Czytaj dalej…