Koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

W dniu 13 listopada 2018 r. w siedzibie Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej odbyło się spotkanie integracyjne i koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorami spotkania byli: Rektor ChAT i Zarząd EUTW.

[…]

Czytaj dalej…

Spotkanie poświęcone polityce senioralnej

W dniu 29 października 2018 r. z inicjatywy p. Krystyny Lewkowicz – Prezes Fundacji „Ogólnopolskie Porozumienie UTW”, Przewodniczącej Branżowej Komisji Dialogu Społecznego ds. Uniwersytetów Trzeciego Wieku – odbyło się spotkanie poświęcone polityce senioralnej. W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele głównych instytucji odpowiedzialnych za politykę senioralną: p. poseł Michał Szczerba – zastępca przewodniczącego Sejmowej Komisji Polityki Senioralnej, […]

Czytaj dalej…

Wyjazd studyjny do Nieborowa, Arkadii, Łowicza, Niepokalanowa

W dniu 18 października 2018 r. wyjechaliśmy do Nieborowa, Arkadii, Łowicza i Niepokalanowa. Nasz wyjazd studyjny w ostatni dzień pięknej tegorocznej jesieni był jednocześnie pierwszym wyjazdem integracyjnym w nowym roku akademickim 2018/2019.

[…]

Czytaj dalej…

Inauguracja roku akademickiego 2018/2019 w nowej siedzibie ChAT

9 października Ekumeniczny Uniwersytet Trzeciego Wieku zainaugurował siódmy rok akademicki, jednak stało się to po raz pierwszy w nowej siedzibie Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej (ChAT), która stanie się również nowym domem EUTW.

[…]

Czytaj dalej…

Rozpoczęcie nowego roku akademickiego 2018/2019

Zarząd Ekumenicznego Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod patronatem Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie uprzejmie zaprasza na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2018/2019, która odbędzie się 9 października 2018 r. o godzinie 14:00 w nowej siedzibie Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie przy ul. Broniewskiego 48.

[…]

Czytaj dalej…